فروشگاه لپ چیپ رفیق شما هست!

خوش حالم که به این صفحه از سایت ما امده اید. در لپ چیپ فقط هدف ما فروش و سود و بعد خداحافظی نیست. ما دوست داریم شما از صمیم قلب به ما اعتماد کنید،و از ما رضایت داشته باشید. همچنین دوست داریم بهترین مشاور شما در خرید محصولات دیجیتال باشیم.همانطور که اشاره کردیم ، ما می خواهیم هم قبل فروش و هم بعد فروش از شما فید بک بگیریم و حس خوب شما از خرید برای ما انگیزه ای برای ادامه این مسیر باشد.

نحوه شکل گیری فروشگاه لپ چیپ

فروشگاه لپ چیپ مانند تمام فروشگاه های دیگر سطح وب،برای ارائه محصولات در سطح انلاین به وجود اماده است.در سال 1399 وب سایت لپ چیپ توسط یک کارشناس نرم افزار کامپیوتر ، به نام بهاالدین مهری راه اندازی شد. باید بگوییم این شخص خود نویسنده این صفحه و همچنین مدیر این فروشگاه می باشد.ایده راه اندازی این وب سایت فروشگاهی از انجایی شروع شد که بنده هنگام کار در یک فروشگاه فروش لپ تاپ در بانه مشغول به کار بودم و تصمیم گرفتم که وقت آن رسیده است ، که محصولا خودمان را در دنیای امروزی به صورت انلاین در سطح وب به فروش برسانیم. بنابراین شروع فعالیت لپ چیپ از ان جا شروع شد…

مدیران و کارکنان لپ چیپ

میزان تخصص و مهارت پرسنل در ارائه خدمات حرف اول را می زند. هر چقدر یک فروشگاه از کارکنان با تجربه بهره بگیرید به مشتریان در زمان ارائه خدمات کمک بیشتری می کند به همین دلیل شما می توانید خیلی ساده و راحت و با اطمینان خاطر از فروشگاه لپ چیپ محصولات خود را تهیه کنید، چرا که از پرسنل متخصص در این زمینه بهره می گیرد. از طرفی همان طور که اشاره کردیم این فروشگاه توسط شخص بهاالدین مهری راه اندازی شده است.و کارکنان آن گروه های تولید محتوا: از قبیل رایاپروژه می باشد.

اعتبار و باور ها به فروشگاه لپ چیپ

اعتماد از مهم ترین موارد هر وب سایت فروشگاهی است. همچنین خرید در هر سایتی ممکن است به نفع خریدار نباشد.ما همواره سعی کردیم که با توجه به چند دلیل رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب کنیم.
فروشگاه لپ چیپ دارای نماد اعتماد از سازمان کسب و کار های مجازی است.
فروشگاه لپ چیپ دارای نماد رسانه از سازمان فرهنگ و ارشاد است.
فروشگاه لپ چیپ دارای درگاه پرداخت بانکی است.
بیشتر از صد ها مشتری به فروشگاه لپ چیپ اعتماد کرده اند. و همچنین از خرید خود راضی بوده اند. نمونه های واریزی و رضایت مشتریان:

 

اهداف بزرگ ما برای شما

ما هدف های بزرگی داریم،و میخواهیم که فروشگاه لپ چیپ به امن ترین و بزرگ ترین فروشگاه فروش لپ تاپ و لوازم دیجیتال تبدیل شود. امیدوارم یک خرید عالی را با ما تجربه کنید و همچنین از ما حمایت کنید.بزرگ ترین سرمایه ما رضایت مشتریان است. ما قصد داریم تا محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب به دست شما مشتریان عزیز برسانیم تا بتوانید از این محصولات به خوبی بهره بگیرید. شما در هر جای ایران که هستید می توانید در کم ترین زمان ممکن، این محصولات را از فروشگاه لپ چیپ سفارش داده و آن ها را تحویل بگیرید.

همین طور شما می توانید پیش از خرید از کارشناسان این مجموعه مشورت و مشاوره لازم درمورد خرید لپ تاپ های موجود را بگیرید. لپ چیپ سعی می کند تا در اسرع وقت به شما بهترین ها را ارائه دهد. لپ چیپ در واقع مرکز جامع و کامل از لپ تاپ های نو و استوک می باشد که به شما بهترین ها را ارائه می کند. از ویژگی های این فروشگاه و اهداف آن می توان به قیمت مناسب، کیفیت بالا، ارسال سریع، امکان سفارش در شبانه روزی و … اشاره کرد.